Schody fitness

Ciepło 🌤 Cieplej ☀️Gorąco 🔥

Czyli trening na schodach fitness 🧗🏻‍♀️
Prawdziwy wyciskacz potu 💦
Idealne urządzenie do modelowania ud i pupy 🍑

Dzisiaj 👉👉👉 SLIM CLIMBER – SCHODY FITNESS

<3 “Ćwiczyć powinien każdy, bez względu na to, czy się odchudza, czy nie. Jeśli nie masz czasu na regularne wizyty w fitness klubie, zacznij… chodzić po schodach.” <3

👉👉👉 Slim Climber poprawiają ogólną kondycję i wytrzymałość organizmu, ale też wydolność serca i układu krwionośnego oraz aparatu kostno-stawowego. Powszechnie przyjmuje się, że podczas chodzenia po schodach tracimy 500- 1000 kalorii na godzinę.

👉👉👉 Slim Climber znakomicie rozwijają mięśnie, zwłaszcza łydek i ud, ale też brzucha, i zmniejsza cellulit! Tak jak w przypadku wszystkich nowych form ćwiczeń, musisz rozpocząć treningi powoli. Zacznij klasycznie, od wchodzenia po jednym stopniu. Po 4 – 6 tygodniach, gdy zaadoptujesz do tego wysiłku stawy i serce, spróbuj pokonywać dwa stopnie naraz.

👉👉👉 Slim Climber to rodzaj ruchomych schodów dla tych, którzy chcą wzmocnić całe ciało i zwiększyć wydolność organizmu, ale miewają problemy ze stawami oraz plecami i obawiają się tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. Unikalna konstrukcja sprawia, że ćwiczący stoi pod lekkim kątem, w ten sposób odciążając dolną część pleców.

👉👉👉 Trening na Schodach Fitness to trening wszechstronny. Jest to jakby połączenie wspinaczki skałkowej i biegów wytrzymałościowych. Oprócz silnych i wytrzymałych nóg, trzeba mieć super mocne ręce, by nie stracić równowagi, chwytając się ścian czy poręczy.