Endomasaż z IR i RF

ENDOMASAŻ z FALĄ RADIOWĄ (RF) w technologii 3D SMART- sextupole to absolutna NOWOŚĆ !!!

Innowacyjne połączenie ENDOMASAŻU z FALAMI RADIOWYMI bipolarnymi (tutaj sextupole) oraz FOTONEM (podczerwień – IR) pozwala na jednoczesną…

– redukcję tkanki tłuszczowej w wybranych problematycznych partiach ciała poddawanych zabiegowi (uda, brzuch, pośladki, ramiona, plecy);
– znaczącą redukcję cellulitu – nawet do 70% oraz detoksykację dzięki technologii VACUM (masażowi próżniowemu);
– ujędrnianie ciała oraz regenerację tkanki łącznej, dzięki zastosowaniu fal radiowych (podczas zabiegu z użyciem fal radiowych włókna kolagenowe kurczą się, a dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, bardziej napięta, młodsza i lepiej dotleniona, a rozstępy stają się mniej widoczne);
– regenerację tkanek i odbudowę nowych włókien kolagenowych – zamieszczony w głowicy FOTON – wnika w skórę na około 8-10mm pobudzając fibroblasty do intensywniejszej pracy, fibroblasty produkują kolagen, elastynę, glikoproteiny i glikozaminy – niezbędne w procesie ciągłej regeneracji uszkodzeń tkanki oraz odbudowy nowych włókien.

PRZECIWSKAZANIA:
-pękające naczynka i żylaki w miejscach poddawanych zabiegowi;
– zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, nieregulowane ciśnienie krwi;
– rozrusznik serca, zastawka, inne poważne choroby serca, wskazana konsultacja z lekarzem;
– metalowe implanty w miejscach poddawanych zabiegowi;
– cukrzyca, przy której wykryta została neuropatia obwodowa;
– ciąża, karmienie piersią (do indywidualnej konsultacji);
– stany zapalne skóry (bakteryjne, wirusowe) oraz rany w miejscach poddawanych zabiegowi;

WAŻNE INFORMACJE:
Podczas zabiegów oraz pomiędzy nimi zalecamy picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie, z czego 1/2 litra przed zabiegiem. Aby układ limfatyczny był drożny- potrzebuje odpowiedniej ilości płynów. Podczas całej kuracji ograniczamy napoje z kofeiną oraz unikamy napojów alkoholowych.

Zabieg ENDOMASAŻU polega na rozdrobnieniu tkanki tłuszczowej z jednoczesnym wydaleniem rozbitych trójglicerydów oraz oczyszczeniu organizmu z toksyn za pomocą drenażu limfatycznego – uciskowego, wykonanego za pomocą podciśnienia – głowicy Vacuum. ENDOMASAŻ to zabieg przeznaczony dla osób, które chcą zredukować CELLULIT, czyli podskórną tkankę tłuszczową oraz jednocześnie ujędrnić skórę. Jeżeli chcemy w znacznym stopniu zredukować tkankę tłuszczową – zaleca się łączenie go z LIPOSUKCJĄ kawitacyjną lub LIPOLASEREM, gdyż te zabiegi niwelują tkankę tłuszczową. Głowica 3D SMART RF z vacum próżniowym i fotonem pomaga w metaboliźmie dużych granulek tłuszczowych wcześniej rozerwanych przez kawitację podczas zabiegu LIPOSUKCJI KAWITACYJNEJ bądź laser podczas zabiegu LIPOSUKCJI LASEROWEJ.

Dla uzyskania lepszych efektów
– W redukcji cellulitu – zalecamy serię 10 zabiegów oraz połączenie z masażem na roll shaper.
– W celu uzyskania spektakularnych efektów modelujących – zalecamy łączenie zabiegów z użyciem Vacuum z liposukcją kawitacyjną lub lipolaserem.
– W celu uzyskania efektów ujędrniających a wręcz liftingujących, endomasaż łaczymy z falą radiową (lifting bez skalpela) , roll shaper’em, limfodrenażem, body wrapping.

FALE RADIOWE – LIFTING BEZ SKALPELA
Radiofrekwencja to promieniowanie elektomagnetyczne o częstotliwości fal radiowych wytwarzane przez prąd zmienny. Przy wysokiej częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.
Zabiegi z użyciem fali radiowej (FR) polegają na wywołaniu efektu termicznego w tkance. W urządzeniu 3D SMART (najnowszej generacji) wykorzystywane są systemy chłodzące.
Co oznacza – 3D SMART RF ?
W naszych zabiegach wykorzystywana jest technologia czujnika dotyko-
wego, który zarządza procedurą RF do uruchamiania i zatrzymywania
pracy urządzenia w trakcie zabiegu. Normalne fale radiowe podczas pracy przekazują energię obojętnie czy głowica dotyka skóry czy nie, nie zawsze
to kontrolujemy, a część energii podczas zabiegu jest “marnowana”.
3D SMART RF pracuje tylko gdy głowica RF dotyka skóry i wtedy światło świeci, następnie energia 3D SMART RF emituje fale radiowe od niskich do wysokich regulując się automatycznie w zależności od temperatury skóry.
Czujnik światła umożliwia wykorzystanie czasu zabiegu bardziej efektyw-
nie – gdy światło nie świeci, zmieniamy położenie głowicy na bardziej efektywną. Jednocześnie zwiększony jest w dużym stopniu współczynnik bezpieczeństwa. Skutecznie zapobiegamy to nieprzyjemnemu uczuciu, które może się pojawiać przy niejednorodnym rozkładzie fal radiowych. Tutaj wytworzona energia jest bardziej stabilna i niezawodna, gdy wykonywany jest np. zabieg na dużej partie ciała.

Fale radiowe “podgrzewają”. To ciepło endogenne, czyli wytwarzane wewnątrz tkanek. Promieniowanie RF jest absorbowane przede wszystkim w podskórnej tkance tłuszczowej. Temperatura tkanek podwyższona o 1 st. powoduje wzrost przemiany materii o 3,6%. RF na ciało przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki.
RF na ciało to redukcja cellulitu, zmniejszenie obwodów problematycznych partii ciała, obkurczanie i ujędrnianie skóry ciała, podniesienie pośladków, likwidacja “luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud.
PRZECIWSKAZANIA:
– ciąża, okres karmienia piersią;
– choroby nowotworowe, stany ponowotworowe (okres 5 lat);
– rozrusznik, zastawka serca, implanty w miejscach zabiegu;
– epilepsja, stwardnienie rozsiane;
– choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu zabiegowym;
– nadczynność tarczycy, nieregulowana cukrzyca;
– ropnie tkanek miękkich, stawów i kości, ostre zapalenie stawów, kości;
– obrzęki o nieznanej etiologii, guzki niewiadomego pochodzenia;
– zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła;
– nadciśnienie, zaburzenia krzepliwości, skłonności do krwawień;
– ostre stany zapalne zatok, zapalenie żył;
– botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy;
Należy pamiętać, że zabieg z użyciem FALI RADIOWEJ jest uzupełnieniem terapii modelującej. Zalecane jest połączenie RF z innymi zabiegami modelującymi sylwetkę. Z Ednomasażem, Liposukcją kawitacyjną lub Lipolaserem.
Dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów proponujemy serię co najmniej 5-30- to min zabiegów.