CRIOQUEEN SCADI
Pierwsza KRIOLIPOLIZA z systemem podgrzewania wstępnego
– System podgrzewania wstępnego IR – przyspiesza metabolizm, zastępuje masaż
ręczny, zmniejsza do minimum ryzyko odmrożenia.
– Cztery technologie w jednej głowicy: kriostymulacja, podciśnienie, LED, infrared.
– Podciśnienie ciągłe i pulsacyjne.
– Podwójne ogniwo chłodzące w każdej głowicy mogące wyemitować temperaturę
-20 Stopni Celsjusza. Temperatura została ograniczona elektronicznie do – 11 dla bezpieczeństwa.
– Budowa modularna – dwie pompy i dwa generatory chłodzenia.
– 4 Głowice zabiegowe oraz jedna podbródkowa.

Czym jest podgrzewanie wstępne?
Innowacyjna metoda podgrzewania wstępnego wywołana jest przez promienniki Infrared (podczerwień +42°C). Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, przyśpieszenie metabolizmu, zastępuje masaż ręczny zabezpieczając skórę przed odmrożeniem. Podgrzewanie wykonywane jest automatycznie przez kilka minut, przed rozpoczęciem docelowego zabiegu kriolipolizy.

Pierwsza Kriolipoliza na Cellulit?
Główną przyczyną Cellulitu (Panikulopatii obrzękowo, zwłóknieniowo, stwardnieniowej) jest dysfunkcja mikrokrążenia w obszarze tkanki podskórnej. Podgrzewanie wstępne wraz z kriolipolizą działa na przyczynę cellulitu – czyli zaburzenie mikrokrążenia w tkance podskórnej. Faza wstępna Infrared rozszerza naczynia krwionośne a faza docelowa kriolipoliza natychmiastowo je zwęża – tworząc efekt gry naczyniowej, stymulujący mikrokrążenie tkanki podskornej. Można zatem stwierdzić, że urządzenie CRIOQUEEN SCADI jednocześnie zmniejsza obwody ciała klientki oraz widoczność cellulitu widocznego w obszarze zabiegowym głowic.

Działanie Kriolipolizy:
Zadaniem kriolipolizy jest niszczenie komórek tłuszczowych bez uszkadzania sąsiednich tkanek.
Celem zabiegu jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, co powoduje ich obumarcie. Do obszaru zabiegowego zostaje
przyłożona specjalna głowica zasysająca tkanki. Chłodzenie komórek tłuszczowych powoduję ich rozpad. Efektem jest rozkład, którego produktem końcowym jest glicerol. Zostaje wychwycony przez wątrobę i przemieniany w glukozę.
Następnym zjawiskiem jest krystalizacja lipidów. Zamrożone komórki są eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki temu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje.

EFEKT po wykonaniu serii zabiegów KRIOLIPOLIZY jest trwały i całkowicie porównywalny z tradycyjną liposukcją.
W zależności od grubości tkanki tłuszczowej i oczekiwanych rezultatów wykonuje się od 2 do 5 zabiegów w odstępie
min. 5 tyg. na wybraną partię ciała. Tę metodę szczególnie poleca się osobom które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej np. na brzuchu, boczkach, plecach czy bryczesach.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny oraz bezpieczny. W naszym urządzeniu w trakcie jednego zabiegu mogą pracować dwie głowice równocześnie, co skraca czas spędzony w gabinecie o połowę.

Po jednym zabiegu KRIOLIPOLIZY dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej o około 25-40%. Pierwsze widoczne rezultaty uzyskujemy po około 4-5 tygodniach. Zaraz po terapii może dojść do przejściowego zmniejszenia wrażliwości skóry i jej odrętwienia, a także do powstania zaczerwienienia, wybroczyn czy siniaków. Zmiany te ustępują po około tygodniu. Przeprowadzone badania wykazują duże bezpieczeństwo tej metody. Nie występują trwałe uszkodzenia skóry właściwej, naskórka ani nerwów. Profil lipidowy krwi oraz testy wydolnościowe wątroby również pozostają na poziomie sprzed zabiegu. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu.