Lipolaser

LIPOLASER  jest zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Działanie urządzenia polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym. Urządzenie emituje promieniowanie o długości fali 650 nanometrów (jest to tzw. zimny laser), które przenika głęboko do tkanki podskórnej i oddziałuje tylko i wyłącznie na adipocyty (komórki tłuszczowe). W komórkach tłuszczowych pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane, czyli usuwane naturalną drogą z organizmu, a część zamieniana na energię. W celu intensyfikacji efektów zabiegów zaleca się połączenie z zabiegami na urządzeniach Roll Shaper, Limfodrenażu lub/i z Elektrostymulacją.

LIPOLASER  generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega zwiotczeniu skóry.

LIPOLASER działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Powstałe metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię (metabolizowane).

Zabieg z użyciem LIPOLASERA jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Trwa ok. 30 min., a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji.

Zastosowanie zabiegu z użyciem LIPOLASER-a:

Lipolaser jest idealnym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku, które marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodach, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Lipolaser nie jest metodą na odchudzanie, jest jednak idealny dla selektywnej (miejscowej) redukcji tkanki tłuszczowej.

Efekty zabiegu:

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała, jak również zredukować cellulit. Leczeniu można poddawać wszystkie problematyczne okolice:

– brzuch,

– biodra,

– uda,

– pośladki,

– kolana, 

– ramiona,

– plecy,

– szyję,

– podbródek,

 – twarz. 

Efekty modelowania można zaobserwować już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarach zabiegowych, jednak zadowalające rezultaty są widoczne po ok. 6-12 zabiegach.

Czy efekty zabiegów są trwałe?

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej/modelującej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Podczas stosowania zabiegów doradzamy Ci włączenie do procesu trwającego co najmniej 4 tygodnie regularnych ćwiczeń fizycznych, jak również zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej oraz inne sposoby przyśpieszające metabolizm (Roll Shaper, Limfodrenaż, Elektrostymulacja),  poprawią wyniki zabiegów  o 150%. Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę, pobudzanie układu limfatycznego oraz regularne ćwiczenia.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża, karmienie piersią,

– epilepsja,

– stosowanie ziół i leków światło-uczulających,

– metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu,

– zaburzenia rytmu serca, rozrusznik serca, defibrylator, inne wady serca,

– choroby nowotworowe,

– choroby nerek/wątroby,

– choroby autoimmunologiczne.