SET zielony oczyszczanie

Na etapie oczyszczania organizmu – proponujemy SET ZIELONY:

GO  CLEAN + MŁODY JĘCZMIEŃ

Złe odżywianie ma ogromny wpływ na utratę zdrowia i przedwczesne starzenie się organizmu. Jemy za szybko, za dużo, za tłusto i za słodko, nadużywamy leków, stresujemy się. Źle łączymy pokarmy i stronimy od ruchu. Systematycznie zatruwamy swój organizm, który nie jest w stanie wydalić tylu toksyn, ile jest mu dostarczane. Toksyny gromadzą się we wszystkich narządach, w szczególności w wątrobie, układzie pokarmowym, tkance tłuszczowej i tkance nerwowej.
Tak jak mieszkanie w brudnym domu utrudnia i komplikuje życie, tak samo utrudnione i zaburzone jest funkcjonowanie organizmu zaśmieconego toksynami. Toksyny są poważnym zagrożeniem dla ludzkiego organizmu, są wszędzie. W naszym otoczeniu i pożywieniu występuje wiele toksycznych substancji, miedzy innymi są to metale takie jak glin, ołów i kadm. Docierają do naszego organizmu każdego dnia i wieloma drogami – poprzez skórę, oddychanie oraz jedzenie.

W opiniach specjalistów w dziedzinie odżywiania, najskuteczniejsze w walce z toksynami są produkty alkalizujące krew i przywracające jej prawidłowe pH oraz zawierające w swoim składzie dużą ilość antyoksydantów; mieszanki ziołowe, które stymulują pracę układu limfatycznego i oczyszczają organizm na poziomie komórkowym. Nasze suplementy są w 100% naturalne i spełniają ww wymogi.

Go Clean:
– pobudza przemianę materii, ułatwia trawienie
-działa rozkurczowo,
-zwiększa perystaltykę jelit,
-ma właściwości odkażające, przeciwzapalne, bakterio i grzybobójcze
-uszczelnia naczynia krwionośne hamując powstawanie obrzęków
-oczyszcza wątrobę, krew i nerki

 Młody jęczmień to suplement w formie bioaktywnego ekstraktu z dodatkiem soku z jabłek + xsylitolu (cukier brzozowy). Jest bezpiecznym preparatem, ponieważ składa się tylko i wyłącznie z naturalnych składników.  Suplement został wyprodukowany z ekologicznego młodego jęczmienia,  na żadnym z etapów wytwarzania jęczmienia nie stosowano chemicznych dodatków. Gwarantuje to utrzymanie najcenniejszych dla tego produktu witamin i minerałów.

 Efekty jakie można uzyskać po stosowaniu suplementów są zaskakujące. Młody jęczmień ożywia metabolizm, jednocześnie przyśpieszając spalanie zbędnego tłuszczu. Zawarte w produkcie składniki wspierają naturalne oczyszczanie organizmu. Pamiętaj, aby uzyskać pożądany efekt wykorzystywany młody jęczmień musi być najwyższej jakości. W naszym produkcie pochodzi z najlepszych plantacji, uzyskujących bogaty i bardzo cenny ekstrakt, który jest źródłem wysokiej jakości antyoksydantów, witamin i minerałów. Jęczmień w swym składzie poza mikrolementami takimi jak cynk a także witaminami (B2, C, E) zawiera substancję o nazwie chlorofil. Chlorofil jest naturalnym zielonym barwnikiem młodego jęczmienia. O jego zbawiennym wpływie na przemianę materii ludzkość dowiedziała się stosunkowo niedawno. Lista pozytywnych właściwości przyjmowania chlorofilu jest długa, wśród najważniejszych wymienia się przyśpieszenie przemiany materii, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, zwiększenie liczebności czerwonych krwinek, zapobieganie nowotworom, dostarczanie organizmowi żelaza, oczyszczanie organizmu z toksyn, oczyszczanie jelit.

 KORZYŚCI ZE STOSOWANIA MŁODEGO JĘCZMIENIA:
 skuteczny w leczeniu nadwagi i otyłości,
 neutralizuje wolne rodniki i substancje kancerogenne,stanowi silny zastrzyk energii – dodaje sił witalnych, zmniejsza zmęczenie,
 działanie antyoksydacyjne – antynowotworowe, lepsza kondycja skóry,
 większa odporność na stres, lepsza koncentracja,
 uzupełnia niedobory składników mineralnych w organizmie,
 znakomicie oczyszcza z organizmu toksyny, usuwa zaparcia,
 reguluje gospodarkę kwasowo–zasadową,
 pomaga walczyć z nadciśnieniem, obniża cholesterol,
 bardzo dobry smak, bardzo łatwy w stosowaniu.

 Wartość energetyczna: 289 kJ czyli 69 kalorii 
Skład: wodny ekstrakt z młodego jęczmienia, cukier brzozowy, sok jabłkowy, przeciwutleniacz-wiatamina C

Zalecana porcja w ciągu dnia – 50 ml: jednorazowo 50ml przed śniadaniem lub 25 ml przed śniadaniem i 25 ml przed obiadem. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i matek karmiących. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 21 dni.